صفحه اصلی > معاونت آموزش > کارگاه آموزشی کارکنان معاونت آموزش آشتیان 

بسمه تعالی

نشست هم اندیشی معاون محترم آموزش با همکاران محترم معاونت آموزش در فروردین ماه 1397

اولین نشست معاون محترم آموزش در سال 1397 با حضور همکاران محترم معاونت(اعم از مدیران محترم کل، کارشناس مسئولان محترم، کارشناسان محترم و نیروهای محترم پروژه ای _ ساعتی) در تاریخ پنجشنبه 30/01/1397 در فضایی صمیمی به همت معاونت محترم آموزش و همکاری نمایندگی محترم آشتیان در شهر آشتیان برگزار گردید.

در ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید قرائت شد. پس از آن حجت الاسلام و المسلمین دکتر عباسی معاون محترم آموزش ضمن تشکر از حجت الاسلام و المسلمین رستگاری فرد ریاست محترم نمایندگی آشتیان و همکاران محترم ایشان، به همکاران محترم معاونت آموزش خیر مقدم عرض نمودند.

معاون محترم آموزش با تکیه بر روایات معصومین(ع)، نکات اخلاقی پیرامون برکات ماه شعبان المعظم و اعیاد این ماه ایراد فرموده، سپس به تشریح برکات انقلاب اسلامی، نتایج و پیامدهای بین المللی آن پرداختند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر عباسی در ادامه از زحمات و خدمات همکاران محترم معاونت تقدیر و تشکر نموده و سپس به تشریح اقدامات و فعالیت های معاونت آموزش پرداخته و توضیحاتی پیرامون طرح تحول نظام آموزشی المصطفی(ص) و نیز عملیاتی نمودن آن ارائه دادند. ایشان در پایان فرمایشات با اشاره به درخشش المصطفی(ص) در جهان معاصر و نقش بی بدیل این نهاد آموزشی، خواستار برداشتن گام های بلندی در ساحت نظام آموزش المصطفی(ص) شدند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین خالق پور جانشین محترم معاونت آموزش ضمن تقدیر و تشکر از حجت الاسلام و المسلمین رستگاری فرد رئیس محترم نمایندگی آشتیان و همکاران محترم ایشان و تشکر از حضور همکاران محترم معاونت آموزش در این جلسه به برخی موانع و مشکلات پیش روی معاونت اشاره نموده و بیان داشتند با رفع این موانع و مشکلات معاونت آموزش گام­های مؤثر، دقیق، سریع و راه گشایی برمی دارد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رستگاری فرد ضمن تقدیر و تشکر از تشریف فرمائی معاون محترم آموزش و جانشین محترم و مدیران محترم کل و سایر همکاران محترم معاونت آموزش به تشریح مختصری از موقعیت آموزشی و فرهنگی تربیتی نمایندگی آشتیان پرداختند.

این نشست با ارائه مهمترین نقطه نظرات و پیشنهادات و نیز آسیب شناسی برخی مشکلات آموزشی  و نقد و بررسی  مسائل آموزشی توسط هر یک از مدیران محترم کل ادامه پیدا کرد.

در خاتمه برخی از کارشناسان محترم نیز به طرح برخی مشکلات آموزشی پرداختند.

شایسته یادآوری است زیارت آستان مقدس امامزاده بی بی فاطمه صغری(س) روستای سیاوشان شهر آشتیان، استفاده از سالن فرهنگی ورزشی، استخر، بازدید و خرید از بازار سنتی شهر آشتیان از برنامه های جانبی این سفر یکروزه بود.

معاونت آموزش برخود لازم می داند از همکاری خالصانه مجموعه نمایندگی آشتیان کمال تقدیر و تشکر بنماید.

این جلسه با صلوات بر محمد و آل محمد در ساعت 17:30 به پایان رسید.