صفحه اصلی > معاونت آموزش > نشست صمیمی معاون آموزشی با همکاران معاونت 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

نشست صمیمی معاون محترم آموزش المصطفی با همکاران محترم معاونت

     نشست صمیمی معاون محترم آموزش با حضور همکاران محترم معاونت(اعم از مدیران محترم کل، کارشناس مسئولان محترم، کارشناسان محترم و نیروهای محترم پروژه ای _ ساعتی) در تاریخ چهارشنبه 1396/12/23 در نمازخانه ساختمان مرکزی از ساعت 8:00 الی 9:30 برگزار گردید.

     در ابتدای جلسه آیاتی چند از کلام الله مجید توسط جناب آقای زارع زاده(رئیس محترم گروه همکاری ها و پشتیبانی های آموزشی) قرائت گردید. سپس حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر عباسی در ابتدای فرمایشات خود با تکیه بر آیات و روایات، نکات اخلاقی پیرامون غنیمت شمردن وقت و عمر و نیز حسابرسی اعمال و رفتار ایراد فرمودند. ایشان در ادامه به پیشینه تاریخی المصطفی قبل و پس از انقلاب اسلامی پرداختند و با مقایسه این نهاد مقدس با دانشگاه الازهر مصر و المدینه عربستان به نقش مهم و تأثیرگزار المصطفی در جهان معاصر پرداختند.

     ایشان در ادامه سخنرانی، عملیاتی نمودن طرح تحول نظام جامع آموزش را گامی مهم و اساسی در پیشبرد اهداف عالی المصطفی دانستند و از همه کسانی که در سالهای گذشته در این طرح نقش داشتند تشکر نمودند.

     جناب آقای دکتر عباسی ضمن تبریک پیشیاپیش سال جدید از تلاش های خالصانه همه همکاران خدوم معاونت آموزش در سال 1396 قدردانی و برای آنان آرزوی توفیق و سربلندی نمودند.

     در ادامه جلسه برخی از مدیران محترم کل از برگزارکنندگان این جلسه خصوصا حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر عباسی تشکر نموده و برای سایر همکاران آرزوی توفیق نمودند.

      در پایان از برخی همکاران محترم که در اجلاسیه مدیران گروه های علمی تربیتی(اسفند ماه 96) نقش فعال داشتند و نیز برخی همکاران محترم اداره کل امور تحصیلی تقدیر بعمل آمد.

این جلسه با صلوات بر محمد و آل محمد در ساعت 9:30 به پایان رسید