صفحه اصلی > معاونت آموزش > هشتادونهمین جلسه شورای معاونین آموزشی 

بسمه تعالی

 هشتاد و نهمین جلسه شورای معاونین آموزشی مجتمع های آموزشی المصطفی

مکان برگزاری : ساختمان مرکزی، سالن جلسات، طبقه دوم

زمان : دوشنبه 23/05/ 96 (از ساعت8:00 الی 10:00 صبح)

     این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد. در ابتدا جناب آقای قلی زاده مدیر کل محترم امور تحصیلی به برگزاری جلسات شورا، تعداد جلسات برگزار شده، موضوعات مطرح شده و نتایج حاصله شورا اشاره نموده و توضیحاتی را ارائه نمودند.

     در ادامه حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر عباسی ضمن تقدیر از حضور معاونین محترم آموزشی و سایر شرکت کنندگان حاضر در جلسه به توضیحاتی پیرامون مسائل آموزشی پرداختند. ایشان نظام آموزشی گذشته المصطفی را از زمان شورای سرپرستی طلاب غیر ایرانی مورد بررسی قرار داده و تحولات این نظام را در سالهای اخیر شایسته دانستند و برای به ثمر نشستن طرح تحول نظام آموزش المصطفی و ایجاد جهش در سیستم آموزش المصطفی در دوره کنونی به ارائه دیدگاه ها و  نقطه نظرات خود پرداختند.

     معاون محترم آموزش، تقویت صفوف را یکی از سیاستهای مهم آموزشی پیشرو در المصطفی دانسته و اجرایی کردن طرح تحول نظام آموزش را  مهمترین گام در پیشبرد اهداف عالیه المصطفی دانستند.

     در ادامه جانشین محترم معاونت آموزش حجت الاسلام و المسلمین خالق پور نیز ضمن خوش آمد گویی به حاضران در جلسه، برگزاری 89 جلسه با حدودا 130 موضوع در مدت سه سال را قابل توجه و تقدیر دانستند و تأکید کردند : برگزاری این جلسات هم نشان دهنده حسن توجه و هم نشان دهنده سطح مشارکت عزیزان می باشد. ایشان یکپارچگی ستاد و صف را در زمینه های آموزشی خواستار شدند. ایشان در پایان خط مشی آینده شورای معاونین مجموعه های آموزشی را تعامل بیش از پیش ستاد با مجموعه های صفی دانستند و بر این امر تأکید نمودند.

     سپس از نرم افزار جدید آئین نامه های آموزشی با 30 موضوع رونمایی شد.

     در ادامه معاونین محترم آموزشی واحدهای آموزشی المصطفی قم و نمایندگی های داخل کشور به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص مسائل و مشکلات آموزشی پرداختند.

     در پایان از حجت الاسلام و المسلمین نورمحمدی معاون محترم آموزش مجتمع امام خمینی(ره)  که در شرف اعزام به نمایندگی کشور گینه کوناکری می باشد تقدیر به عمل آمده و از طرف اداره کل امور تحصیلی هدیه ای به ایشان تقدیم گردید.