صفحه اصلی > اداره کل ساماندهی مراکز آموزشی  > اداره واحدهای پیوسته و همکار 

اداره واحدهای پیوسته و همکار

معرفی اداره واحدهای پیوسته و همکار

سامانه واحدهای پیوسته و همکار

دستورالعمل مساعدت‌های المصطفی به واحدهای آموزشي‌تربيتي پيوسته

آیین نامه تأسيس واحدهاي آموزشي‌تربيتي پيوسته

 

معرفی اداره واحدهای پیوسته و همکار   ابتدای صفحه

به منظور ساماندهی، بررسی و ارزیابی تقاضاهای اشخاص حقیقی و حقوقی جهت تأسیس واحدهای آموزشی تربیتی تحت لیسانس المصطفی اداره ساماندهی واحدهای آموزشی تربیتی پیوسته و همکار ذیل اداره کل ساماندهی واحدهای آموزشی تشکیل گردیده است.

از وظائف اصلی اداره ساماندهی واحدهای آموزشی پیوسته رسیدگی و بررسی درخواست های تأسیس واحدهای آموزشی تحت اشراف جامعه الصطفی ص که اصطلاحا پیوسته نام گذاری شده اند می باشد. همچنین بررسی و رسیدگی به درخواست واحدهای آموزشی در داخل و خارج کشور جهت همکاری آموزشی با المصطفی از دیگر وظائف این اداره می باشد.

اصطلاحا به این نوع واحدهای آموزشی، واحد آموزشی همکار اطلاق می شود.

در حال حاضر مدیر اداره ساماندهی واحدهای آموزشی پیوسته و همکار جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای عطاروشن می باشد. ایشان متولد سال 1341 در دزفول بوده و علاوه بر تحصیلات حوزوی (اشتغال درس خارج فقه)، دارای مدرک لیسانس علوم سیاسی می باشد.

وی نماینده اسبق جامعه المصطفی ص در بورکینافاسو طی سال 83 الی 87 بوده است.

این اداره دارای دو بخش منطقه ای می باشد. بخش آفریقا عربی و داخل کشور که مسوولیت آن بر عهده جناب آقای غزی می باشد و بخش آسیا، اروپا و امریکا با مسوولیت جناب آقای محمد علی علیرضائی نماینده سابق المصطفی در بنگلادش می باشد. کارشناسان این اداره در حوزه بخش خود به کلیه درخواست ها در حوزه مدارس پیوسته و همکار رسیدگی و بررسی می نمایند.